Якщо Ви вважаєте, що
Ваш власний бізнес – це найкращий навчальний приклад, яким варто займатись; класичні схеми навчання не для Вас, тоді програма "Розвивай свій бізнес" (DYB) пропонує в інтенсивній та структурованій формі використати Ваш час для:
  • практичної роботи над проблемами лише своїх організацій в «Радах директорів»; теоретична частина становить не більше 30% програми;
  • нових поглядів та ідей щодо розвитку Вашої компанії від представників інших галузей - близьких за статусом та духом людей;
  • створення конкретного результату – напрацювання стратегічних та тактичних напрямків розвитку Вашої компанії;
  • розвитку Вашої мережі українських та міжнародних бізнес-контактів.
Ці факти формують основу двадцятирічного успіху програми DYB в Скандинавії. В Росії програма діє 10 років, а її результатами користується 20000 випускників. У 2006 році DYB успішно стартувала в Україні.

Чотири модулі проходять в Україні в рекреаційних зонах Карпат і Прикарпаття. П'ятий модуль проходить в Швеції і складається з навчального компоненту та візитів на Шведські компанії, які близькі за профілем до компаній українських учасників відповідно до попередніх з ними погоджень.


І-ша зустріч бізнес-клубу

4 березня 2008 року відбулася І-ша зустріч бізнес-клубу випускників програми DYB (під кодовою назвою «ветераны легионов – DYB).

крім активного знайомства та спілкування між випускниками пілотної програми DYB із Львова та Дніпропетровська та І-ої програми DYB у Дніпропетровську іж собою та з президентом IFL Entrepreneur Крістером Ферлінгом, маркетинг-директором IFL Entrepreneur Russia Світланою Коноваловою, результатами зустрічі є:

1. Затвердження рішення про заснування бізнес-клубу підприємців та керівників;

2. Визначено формат та регламент роботи, затверджені комітети, обрано керівництво клубу.

12 березня відбулася зустріч голів комітетів бізнес-клубу випускників програми «Розвивай свій бізнес», на якій затверджено стратегію роботи клубу.