Якщо Ви вважаєте, що
Ваш власний бізнес – це найкращий навчальний приклад, яким варто займатись; класичні схеми навчання не для Вас, тоді програма "Розвивай свій бізнес" (DYB) пропонує в інтенсивній та структурованій формі використати Ваш час для:
  • практичної роботи над проблемами лише своїх організацій в «Радах директорів»; теоретична частина становить не більше 30% програми;
  • нових поглядів та ідей щодо розвитку Вашої компанії від представників інших галузей - близьких за статусом та духом людей;
  • створення конкретного результату – напрацювання стратегічних та тактичних напрямків розвитку Вашої компанії;
  • розвитку Вашої мережі українських та міжнародних бізнес-контактів.
Ці факти формують основу двадцятирічного успіху програми DYB в Скандинавії. В Росії програма діє 10 років, а її результатами користується 20000 випускників. У 2006 році DYB успішно стартувала в Україні.

Чотири модулі проходять в Україні в рекреаційних зонах Карпат і Прикарпаття. П'ятий модуль проходить в Швеції і складається з навчального компоненту та візитів на Шведські компанії, які близькі за профілем до компаній українських учасників відповідно до попередніх з ними погоджень.


Торгово- промислова палата, Европейська Бізнес-асоціація та DYB

2 вересня о 15.00 до 17.00 год. проводять майстер-клас власника Idé Design AB, Graabo (компанія з пошиття одягу), СЕО і співвласника IFL Entrepreneur AB (Шведського Інституту менеджменту), члена ради директорів кількох шведських компаній Кріса Ферлінга.

Запрошуємо власників та директорів бізнесів
зацікавлених у практиці розвитку та переформатування своїх бізнесів, партнерстві,
на зустріч, де Ви матимете можливість:
• особливості "плавання в морі кризи" - шведський досвід - що корисного для Українських бізнесів?;
• специфіка моменту: нові можливості партнерства зі Скандинавією в кризовий період ;
• шведський процесно-практичний проект в Україні: «Розвивай свій бізнес»
Місце проведення:
Львівська торгово промислова палата,
Стрийський парк, 14