Якщо Ви вважаєте, що
Ваш власний бізнес – це найкращий навчальний приклад, яким варто займатись; класичні схеми навчання не для Вас, тоді програма "Розвивай свій бізнес" (DYB) пропонує в інтенсивній та структурованій формі використати Ваш час для:
  • практичної роботи над проблемами лише своїх організацій в «Радах директорів»; теоретична частина становить не більше 30% програми;
  • нових поглядів та ідей щодо розвитку Вашої компанії від представників інших галузей - близьких за статусом та духом людей;
  • створення конкретного результату – напрацювання стратегічних та тактичних напрямків розвитку Вашої компанії;
  • розвитку Вашої мережі українських та міжнародних бізнес-контактів.
Ці факти формують основу двадцятирічного успіху програми DYB в Скандинавії. В Росії програма діє 10 років, а її результатами користується 20000 випускників. У 2006 році DYB успішно стартувала в Україні.

Чотири модулі проходять в Україні в рекреаційних зонах Карпат і Прикарпаття. П'ятий модуль проходить в Швеції і складається з навчального компоненту та візитів на Шведські компанії, які близькі за профілем до компаній українських учасників відповідно до попередніх з ними погоджень.


Старт нової групи DYB


21 квітня 2010 року стартувала нова група програми  DYB. 17 учасників з Києва , Запоріжжя, Харкова,  Чернівців, Львова розпочали роботу на першому модулі програми. 

Цікаві люди, цікаві бізнеси в мальовничому Славську на базі "Батьківський двір"  в інтенсивному режимі провели 3 доби працюючи над представленням та елементами стратегії для власних компаній.  А також, склали напружений графік  візитів на компаніїї один одного. До наступного модулю  заплановано відвідати  60% компаній учасників. До третього модулю -решта.